Geofizika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za geofizičare


You are not connected. Please login or register

GBD 2012.

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1GBD 2012. Empty GBD 2012. uto pro 11, 2012 4:57 pm

Pcelica

Pcelica

Domjenak, geofizički Božićni domjenak!

**********************************************************************************************
Veseli GBD održati će se u utorak, 18.12.2012., vrijeme početka će biti naknadno objavljeno.
**********************************************************************************************

Tko želi pomoći, na bilo koji način, može se javiti Stjepani ili meni za detalje.

Skupljati ćemo donacije (novce proslijedite do mene). Svatko može donirati koliko želi. Obično se do sada skupljalo po 20 kn. Primaju se i donacije u obliku prehrambenih proizvoda, vina, ukrasa...

Stjepana Brzaj i Amalija Božiček i ostatak 5. godine Wink

2GBD 2012. Empty Re: GBD 2012. uto pro 11, 2012 5:52 pm

Pcelica

Pcelica

Još malo obavijesti:
Bilo bi dobro da mi novce date do petka. Na faksu sam u četvrtak i petak od 9:00 - 13:00, a sutra Stjepana pokriva dežurstvo negdje od 10 - 12.

3GBD 2012. Empty Re: GBD 2012. uto pro 11, 2012 6:36 pm

Mimas

Mimas

Ove godine smo svi DJ-i Very Happy

Znaš neku super veselu pjesmu koja uvijek digne atmosferu? Znaš odlične Božićne pjesme? Ili jednostavno želiš na našem GBD-u čuti svoju najdražu pjesmu?

♪ otiđi na http://grooveshark.com/
♫ ulogiraj se pomoću maila geo.domjenak[znakić]gmail.com i lozinke geofizika
♪ na samom vrhu stranice pomoću tražilice pronađi svoju pjesmu
♫ dodaj pjesmu na GBD_playlist (ovo možeš učiniti tako da npr. klikneš najdesniju ikonu pored pjesme i odabereš Add to Playlist ... -> GBD_playlist)

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.